top of page
kutodan-seyahat-acenteaerine-saglik-turizmi-egitimi-241717-393e3e648695f3dc8f975beba15e4d4

Hedeflerimiz


Eğitim
Sağlık sektöründe yer alan kurum ve kuruluşların ve bu alana ilgisi olan kişilerin sağlık turizmini profesyonel anlamda öğrenmelerini sağlamak bu konudaki farkındalığı artırmak ve yetişmiş personel ihtiyacının karşılanmasını sağlamak maksadı ile eğitimler organize etmek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yurtiçi Ve Yurtdışı Tanıtım Çalışmaları
Dünyada hızla büyüyen ve gelişen sağlık turizmi sektöründe Türkiye’nin de hak ettiği yere gelebilmesi ve mevcut potansiyelini daha verimli kullanabilmesi için yurtiçi ve yurtdışında yapacağımız etkinlikler ile tanıtım ve işbirliği organizasyonları yapmak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konferans, Seminer ve Kongreler
Sağlık turizmi alanında uluslararası destinasyonlarda belirleyici olmak, akademik anlamda tüm gelişmeleri takip etmek ve fikir alışverişlerinde bulunabilmek maksadıyla yurtiçinde ve yurtdışında kongre, konferans ve seminerler düzenleyerek Türk sağlık sistemine katkı sağlamak. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Sorumluluk Projeleri
Sağlık turizmi sektörünün yanı sıra Türk halkının yardımsever ve hoşgörü sahibi olmasını da dikkate alarak ülkemizi uluslararası arenada sadece sağlık alanında değil toplumsal ve sosyal sorunlara çözüm üreten ve projeler geliştiren bir STK olarak temsil etmek. Sosyal sorumluluk bilincine sahip olmamız bizi kız çocukları, ev hanımları, mülteciler, engelli bireyler ve toplumdan ayrıştırılan gruplar gibi sosyal hayata dahil olmakta zorlanan ya da sosyal hayata dahil edilemeyen gruplar için gerekli sosyal statüye sahip olabilmelerine yardımcı olmak ve hayata dahil etmek için projeler üretmek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çalıştaylar 
Türkiye’nin genelinde sağlık turizmi alanında var olan ama potansiyeli keşfedilmemiş ya da potansiyelini açığa çıkarmakta zorluk çeken bölgelerde yerel yönetimlerle birlikte her kesimden insanı bir araya getirerek çalıştaylar düzenlemek. Böylece sağlık turizmini ülkenin geneline yaymaktır. 

Adsız.png
DSC_0268.JPG
unnamed.jpg
DSC_1614.JPG
bottom of page